Коментарі

     
 
 
smoloskyp 
Олена Невмивако 8 вересня 2010  Мистецтво нах! або Художній сервіс

Це неможливо. Як так, немає іскуства? А тоді що це? Будь яка проява творчості та це і є різноманітні прояви різних людей. Навіть безглуздий перформанс із порожніх пляшок для когось мистецтво.
Искуство это фетишь придуманный для собственного оправдания. Это как голый король. Если вы этого не видите, значит вы баклан не культурний.
Все упирается в индивидума. Вам это нравиться? ну и отлично! Необязательно, чтобы это нравилось другим...Ваша статья тому подтвержденье. Вы выразили себя таким образом. а другой на стенке пальцем карябает или на холсте маслом. или я к примеру сейчас пишу. ВСЕ ЭТО _ ТВОРЧЕСТВО! и насрать как к нему отнесуться другие. потому что в первую очередь я это делаю для себя. А не выпендриваюсь перед кем то. выражаю свою точку зрения. извините за сумбурность. случайно сюда попала.

 
 
 
melamory 
Ольга Тихонова 31 жовтня 2009  Мистецтво нах! або Художній сервіс

старе, це вибач яке? це ти "сплеча" на які саме століття з неоднотисячної історії розвитку образотворчого?
Про Босха ніхто нічого і не казав. Пошуки пошуками,але пошуки відображали потреби та соціальні нариви. Злами епох і відсутність підгрунтя – потреба нового через несприйнятність, застарілість стандартів і відсутності нових. віднайдених. шлях пошуку, задоволення потреб "по мєрє поступлєнія"

Якщо однією з функцій сучмистецтва є провокація і резонансний аспект, як можна говорити про відсутність діалогу?! Так, ташизм, ніхто не сперечається. Домінанта форми над змістом, чи відсутність обох – спірне питання. Але ж і ідеологічне підгрунтя цьому є, як мінімім суспільство.
і я не фанат сумистецтва, як може здатись. Але невідповідність моїм внутрішнім естетичним та духовним вподобанням не відміняє належність змісту в явищі як такому. Мистецтво змінило свою функцію, і варто це усвідомлювати,а не міряти старими стандартами. Вони вже не відповідають вимогам часу.
Не вважаю себе останньою інстанцією, і тобі не бажаю.

 
gontsa 
Fedir Gontsa 29 жовтня 2009  Мистецтво нах! або Художній сервіс

відсутність мистецтва в сучасному стосується багатьох творчих проявів люди. Така сама проблема, навіть більша, стосується архітектури. Архітектура втратила стан мистецтва і стала виключно бізнесом. Це загальносвітова тенденція і сумно не тільки нам, але й усім.
От наприклад статті на http://www.walkingcity.ru/arti cle.php?art_id=25 так само свідчать про це, і на деяких інших інтернет-виданнях. Архітектура вільна – твори, що хочеш, будуй як заманеться (технології дозволяють), але багато хто починає вертатись до "паперової архітектури", як способу творчого волевиявлення. (для тих хто не знає, то "паперова архітектура" – це не макети :) просте пояснення тут http://azbuka.gif.ru/alfabet/b /bumazh-arhitektura/)
Тобто це проблема не лише образотворчого мистецтва, архітектури, музики ай всієї культури в цілому.
Але з'являється певний опір, хоча поки-що у вигляді статей, але як це ознаки "революція грядёт". За вихід я поки що вбачаю одне, активна позиція та дії. Треба діяти, люди стали товстошкірими до слів, бо слів зараз безліч і вони вірять тільки діям.

 
 
 
rockstar 
rockstar 26 жовтня 2009  Мистецтво нах! або Художній сервіс

ну поперше, старе мистецтво було одні портрети та натюрморти не через те, що мистецтво було потрібне лише як декорації для маєтків. немає ралігійного мистецтва. це велика помилка казати, що Босх – це релігійне мистецво, а реалізм – декоративно-евтетичне. то були пошуки тієї епохи.

відносно діалогу за Хайдеггером – я ж якраз і кажу, що немає такого діалогу. не відбуваетьося діалог між картиною та глядачем. картина підноситься аудиторії як артефакт, як констатація факту. не більше.

ну і знову ж, я не кажу, що все суч мистецтво погане. просто засилля гламуру, фікція епатажу та метросексуальність в ТБ, журналах, галереях і те де – троши зашорила дійсно якісне та хороще суч мистецтво. те, на що я лаюсь в статті – це 90% суч арту. але завжди є ті самі 10%. через які людство і росте далі в культурному плані.

 
melamory 
Ольга Тихонова 26 жовтня 2009  Мистецтво нах! або Художній сервіс

Вибач, але не згодна з твоєю думкою в багатьох пунктах. зазначу головну, з якої ти почав, і з якої витікає остання. "Не в осуждение,а в рассуждение",нічого особистого.
в питанні освіти та культурного бекграунду – без культурного пласту, фрейдівського над я, яке ми частково набуваємо і у вигляді освіти в класичному розумінні, і вихованні, неможливе повноцінне розуміння витворів мистецтва. Це ж як за Хайдеггером – повернешся ти до сприйняття мистецтва обличчям, чи ні.
Якщо ти не ростеш в умовах відкритого діалогу з мистецтвом – якісним, відкритим, актуальним! (резонанс, соціальний важіль і концептуальність)- то ти не зможеш відфільтрувати шлак від власне кажучи мистецтва. бо банально в тебе просто буде культурний шок, нестековка світосприйняття з "зовнішнім подразником". І однаково чи то тобі цукерку, чи то какашку покажуть – чіплятимешся за ярлички, або ж авторитетні думки суперекспертів, відштовхуватимешся від них,бо це клаптик тверді під ногами,бодай якийсь. чи від знань та висновків відносно системи координат власної освіти та культурного рівня, що і впирається в питання освіти. Мистецтво більше не є декоративно-естетичним, чи релігійним, не несе функції прикрашати чийсь маєток, камін чи ще якусь власність того, хто міг це собі матеріально в ті далекі часи дозволити (не дарма "класика" це портрети і натюрморти). І найпростіший критерій тоді відповідно красиво-некрасиво,реалістично- нереалістично, схоже-несхоже.

Особисте, "мухи отдельно, котлеты отдельно" – аналізувати та порівнювати на однакових засадах декоративно-прикладне мистецтво і живопис,ну ти вже вибач, зовсім різні речі. Шпалери ж ніхто не порівнює з фресками,правда?

 
 
 
 
 
vira 
Віра 7 лютого 2009  United Colors of Benetton: Ми всі живемо під одним сонцем

так, ти правий, сонце зайде і встане ще декілька раз і вже люди не будуть сперечатись про колір шкіри.., тому що у всіх вона стане однаковою, сіровато-коричневатою. :)
Можливо це всього лиш питання смаку, естетичних поглядів, комусь подобається біле а комусь чорне, але ж треба думати трошки глобальніше! Якщо так і далі піде то "білого" взагалі не стане. Невже ти цього хочеш??? Самі темні обличчя!
А ти доречі трохи зїхав з теми, невдахи є всюди. І от ці самі негри і араби - найперші невдахи, тому що у себе в країні нічого путнього зробити не можуть, і приїжджають в Європу шукати легкого життя! Тому нічого дивного коли в людей викликає обурення коли приїжджають вже на "все готовеньке",а свою країну підняти слабо?
А щодо японочок та чорних жінок... еротичні фантазії в кожного свої :)

 
rockstar 
rockstar 4 лютого 2009  United Colors of Benetton: Ми всі живемо під одним сонцем

не актуально - те, що говориш ти. колір шкіри - це всього навсього пігментні клітини. можливо, років через 100, якщо, гіпотетично, на Землю прибудуть прибульці у формі шарових змій із статевими органами на носі, то тоді поняття нації, раси будуть точно не актуальними. =)

не знаю, як ти, але я нічього не маю проти чорної жінки, чи японки.

і якщо ти будеш наводити приклади, на кшталт того, що наші дівчата трахаються з неграми чи арабами, що чорних дітей все більше і більше, то я тобі завчасно відповім. Проблема не в неграх і арабах. Проблема в нас. Якби кожеш скінхед чи расово-зааганджований "націоналіст-патріот" ; відірвав би свою нікчемну дупу від барної стійки бару, де грає Oi! музика, вийшов би на вулицю, знайшов би роботу, заробив би 1000000 грн, народив би 10 дітей, виховав би їх, дав би їм освіту і те де - то наших дітей було би більше. (аналогічно для Франції - було би більше французів білих ніж чорних) Але всі ці люди - вони невдахи, їм не дають нормальні жінки, вони нічого не варті. Вони можуть з тим же успіхом, з яким б*ють негрів на вулицях, піти в школу із автоматом та постріляти всіх, як в Америці. Тому, расова тема для таких людей - то всього навсього ширма, за якою вони ховають своє прищаве обличчя, маленький член, тупість та карму лузера.

А тим часо, сонце заходить, сонце встає, світ рухається далі. Це як мода. Кожні 10 років вона капітально змінюється, але є те, що лишається на віки. А решта відходить в анали історії. І саме ці анали очікують розмови про колір шкіри.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сторінки: 41234next
    Ctrl →